مسئولیت و سازندگی

با یادی از درب سوخته خانه تشیع

مسئولیت و سازندگی

با یادی از درب سوخته خانه تشیع

بسم الله الرحمن الرحیم
به یاد دری که سوخت، پهلویی که شکست، سری که شکافت، جگری که آتش گرفت، گلویی که بریده و چادری که از سر کشیده شد. اسم وبلاگ نام یکی از کتب معروف شیخ مظلوم، استاد علی صفایی حائری می‌باشد. یاعلی

آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

این روزها مسئولین کشور یا در حال عیادت از چاقو خورده‌ای هستند یا در مراسم ختم(البته اگر زودتر برسند و جلسه نداشته باشند) چاقو خورده یا تیر خورده‌ای حضور پیدا می‌کنند!

مسئولین یقه دیپل‌ماتیکی(بعضا به آخوندی می‌زند) که از بخش‌دارش گرفته تا استاندار و وزیرش مثل دهه 70 تا آخرین دکمه آن را می‌بندند و در این روزهای گرم تابستان کت و شلوار شق و رق به تن می‌کنند.

اما واقعا تا کی این آقایان می‌خواهند جلوی تابوت نخبگان علمی، فرهنگی، نظامی و این روزها، البته ورزشی را بگیرند و در خیابان‌های پایتخت تریپ مردمی بردارند و بعد هم دوباره به محل کار خود بروند و منتظر قتل دیگری باشند؟

این نوشته را در حالی می‌نویسم که مرتضی تمدن با آن یقه دیپلماتیکش دارد جلوی تابوت شهید رضایی‌نژاد راه می‌رود و اصلا به روی خودش هم نمی‌آورد که مسئول تامین امنیت تهران اوست و حداقل کاری که می‌تواند انجام دهد عذرخواهی است که آن هم ...

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۹۰/۰۵/۰۵
میثم تولایی

نظرات  (۱۱)

۰۱ شهریور ۹۰ ، ۰۴:۰۸ توسط:سربازان خودسر امام زمان
اگر برای دکتر احمدی نژاد دکتر احمدی نژاد ، کابینه خط قرمز است ، برای ما حجاب _خاصه چادر _ خط قرمز بوده زیرا میراث مادرمان ، حضرت زهرای مرضیه است و یاد آور کوچه های مدینه و زخم پنهان شیعه است . با مطلبی با عنوان "سرنوشت خلیفه سوم(عثمان )در انتظار مشایی " به روز هستم . ((وبلاگ سربازان خودسر امام زمان ))
آن 100 میلیون در حقیقت با فحاشی اون روزنامه رامین، کمک به اصلاحات بوده. مهاجرانی به رامین کمک نکرد به اصلاحات کمک کرد!
۲۱ مرداد ۹۰ ، ۰۴:۰۸ توسط:سربازان خودسر امام زمان
در برهه بیداری های اسلامی در منطقه خاورمیانه ، ضعف موجود در تشکل های دانشجویی خود را به خوبی نمایان ساخت و طرز فکر برادران صاحب جایگاه که در چندین سال گذشته به یک منش فکری تشکل پرستی تبدیل شده بود ، تنها دود حاصل آن به چشم مردم بی دفاع منطقه رفت ، بعد از دیدار رهبری عزیز با تشکل های دانشجویی بر آن شدم که یک مقاله بایگانی شده خود را کمی پرورش دهم و با نام " تشکل های با چاشنی خنثی " به پیشگاهتان تقدیم کنم ، باشد که مورد استفاده قرار گیرد .((سربازان خودسر امام زمان ))
۱۱ مرداد ۹۰ ، ۰۴:۰۸ توسط:سبزعلویان
مختار را کشتند احمدی نژاد را دریابیم! شعر قالب وبلاگ را برایم بفرست
۰۸ مرداد ۹۰ ، ۰۴:۰۸ توسط:محمد قمی
بسم الله الرحمن الرحیم یک خبر جیز ! ...لطفا کلیک رنجه فرمایید .
۰۷ مرداد ۹۰ ، ۰۴:۰۸ توسط:غلامعلی یوسفی
قسمت دوم : واقعیت این است که در حکومت اسلامی و بخصوص در شش سال گذشته در انتخاب مدیران کوتاهی شده و امور کشور بدست اشخاصی سپرده شده که از هر حیث مانند مردم عادی هستند.بعبارت دیگر مشکل کوتاهی و کم توجه ای مسئولین نیست بلکه مشکل آنستکه اکثر مسئولین فاقد توانایی لازم هستند. بجای آنکه مسئولین موجود را مجبور به درست کار کردن نمائید، بدنبال آن باشید که مسئولینی درستکار و توانا جایگزین آنها کنید.در جامعه ما بجای آنکه بگویند فلان مسئول ضعیف عمل می کند و باید برکنار شود، می گویند فلان مسئول دارد کوتاهی و بی توجه ای می کند!! باید به او تذکر دهیم!! باید او را مجبور کنیم تا درست عمل کند!!تمام این رفتارها برخاسته از این جهان بینی ست که ما مدیریت را کاری ساده پنداشته ایم که فقط قدری دلسوزی و پاکدامنی نیاز دارد. موفق باشید .
۰۷ مرداد ۹۰ ، ۰۴:۰۸ توسط:غلامعلی یوسفی
قسمت اول : ما هرجا که ضعف مدیریت می بینیم آنرا به کوتاهی و کم توجه ای آن مدیر نسبت میدهیم!! یعنی براین باوریم که اگر آن مدیر بخواهد یا مجبور شود میتواند آن ضعف را برطرف کند.در حالیکه این باور اشتباه است و در اکثر موارد چنین نیست، مدیریت کار مشکلی ست که از عهده هرکسی بر نمی آید. البته این طرز فکر ما از نوعی جهان بینی ناشی شده و آن اینکه ما دلسوزی و پاکدامنی را مهمترین ویژگی یک مسئول دانسته ایم و قابلیت های شخصی را کلأ نادیده گرفته ایم. همین نوشته شما نیز نشان میدهد که شما بر این عقیده هستید که دلسوزی کافیست!! اگر مسئولین بخواهند ( یعنی دلسوز باشند ) همه چیز درست می شود درحالیکه چنین نیست. افراد باید ذاتا دارای شخصیت و توانائی های بزرگی باشند که مسئولیت پذیری ( اخلاق ) هم جزو همین برجستگی هاست.
۰۵ مرداد ۹۰ ، ۰۴:۰۸ توسط:جوهر سرخ
sسلاموقتی مامورین ویژه ی انتظامی و سپاه مشغول زلف و روی و کوتاهی یا بلندی لباس دخترها و پسرها هستن باید هم این اتفاقات بیفته...اللهم اجعل عواقب الامورنا خیراامروز سه شنبه با موضوع آب و هوای نامتعادل بهارستان(مجلس)آپم...خوشحال میشم نظرتون رو در مورد این مطلب بدونم...راستش من و عده ای دیگر از دانشجو ها از شهر های مختلف و با افکار و اعتقادات متفاوت دور هم جمع شدیم و بجای نوشتن با هدف مشخص و نتیجه ای از پیش تعیین شده، آزادانه شروع به نوشتن در مورد مباحث متفاوت، در وبلاگ جوهر سرخ کردیم...از شما دعوت می کنم به ما کمک کنید تا نتیجه ای که می گیریم نادرست و غلط نباشه...با نظرات شدیداً انتقادیتون.ما به طور هفتگی،معمولا شنبه ها، آپ میشیم، خوشحال میشم هر هفته حضورتون رو ببینم. برا تبادل لینک هم اگر اجازه بدید حاضریم.منتظر حضور شما و نظرات انتقادیتون هستم.
۰۵ مرداد ۹۰ ، ۰۴:۰۸ توسط:حمیده بیگ زاده
باور کنید آرمان ما حاجی گرینف نیست ...منتظر حضور پر مهرتونمطلبتون رو هم خوندم. فکر می کنم مسئولین تا همه ی نخبه های خودشونو از دست ندن از خواب غفلت بیدار نخواهند شد. شاید هم خودشون به خواب می زنن که ........
که آن هم خوب از پسش بر می آیند. اما آخر سر که داد همه در آمده باشد و فقط برای خاموش کردن یک موج انتقادی موقت...
همه چی آرومه !!!!

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی