مسئولیت و سازندگی

با یادی از درب سوخته خانه تشیع

مسئولیت و سازندگی

با یادی از درب سوخته خانه تشیع

بسم الله الرحمن الرحیم
به یاد دری که سوخت، پهلویی که شکست، سری که شکافت، جگری که آتش گرفت، گلویی که بریده و چادری که از سر کشیده شد. اسم وبلاگ نام یکی از کتب معروف شیخ مظلوم، استاد علی صفایی حائری می‌باشد. یاعلی

آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

پیش‌بینی یا هدف‌گذاری

جمعه, ۱۵ مرداد ۱۳۸۹، ۰۳:۵۶ ق.ظ

اخیرا اظهاراتی از سوی رئیس دفتر رئیس جمهور منتشر شد که در دیداری غیرخصوصی مطرح شده و عدم تکذیب این اظهارات از سوی وی مهر تاییدی بود بر گفته‌هایی که باعث شد جریان اصولگرایی خود را در مواجهه با چالشی جدید ببیند.

اردوگاه اصولگرایان که رئیس جمهور نیز جزئی از آن به حساب می‌آید از همان ابتدای سرسختی‌ها در قبال انتقادات از حضور فردی در اطراف محمود احمدی‌نژاد، قطعا این پیش بینی را می‌کرد که در آینده‌ای نزدیک با مشکلی اساسی مواجه خواهد شد و اولین مشکل در واپسین روزهای انتخابات و فتنه‌گری‌ها بود که باعث شد برخی ترازوهای ولایت‌پذیری خود را برای فردی از دل اصولگرایان مورد استفاده قرار دهند.

اما امروز بعد از گذشت نزدیک به یک‌سال از آن امتحان بزرگ شاهد مصداقی شدن پیش‌بینی‌های بزرگان جریان حامی رئیس دولت هستیم زمانی که می‌گفتند نباید دکتر احمدی‌نژاد خود را هزینه فردی کند که مورد وثوق جریان نیست و این مخالفان هستند که بیش از همه بودن این فرد در دولت  را به شادمانی جشن می‌گیرند.

اینجاست که با تحقق بی کم و کاست آینده‌بینی‌ها، فرد مورد اختلاف اصولگرایان با محمود احمدی‌نژاد در دیداری غیر خصوصی خودش را در موضعی قرار داده که نوعی تغییر جایگاه قلمداد می‌شود به گونه‌ای که وی عنوان کرده به برای رئیس جمهور هزینه شده است و این یعنی عکس آن نظری که سیاسیون دارند چرا که به عقیده آنان این احمدی‌نژاد است که دارد با اصرار بر ماندن وی هزینه می‌دهد، هزینه‌ای هم‌ردیف و حتی بیشتر از آنی که برای مساله هسته‌ای و منافع ملی در برابر استکبار داده شده است.

اما مهمترین نکته‌ای که این روزها دغدغه اصلی جبهه اصولگرایی تلقی می‌شود نقل قولی است که از رئیس جمهور مطرح شده، رحیم مشائی به نقل از دکتر احمدی نژاد می‌گوید: یک روز آقای احمدی نژاد به من گفت که تا یک سال دیگر من کافر می شوم، البته منظور ایشان این بود که این‌ها مرا کافر خواهند خواند.

این نقل قول که نوعی آماده سازی فضا و هدف گذاری برای برنامه‌های آینده از سوی رئیس دفتر رئیس جمهور پیش‌بینی می‌شود از این حیث کانون نگرانی ها شده که هرگونه فاصله دیگری میان طرفداران و رئیس جمهور تبعات جبران ناپذیری را برای اردوگاه جریان راست، چه سنتی و چه غیر سنتی به همراه خواهد داشت.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۸۹/۰۵/۱۵
میثم تولایی

نظرات  (۲۹)

۲۷ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:سید محمد شجاعی
سلام بر آقا میثم گل:نمیدانم شما کجایی هستید ولی تا جایی که اطلاع دارم تولی یکی از روستاهای توابع شهر ریوش در شهرستان کاشمر استومن هم کاشمری وساکن مشهد هستمسالها توفیق همجواری با مرحوم صفایی را داشتم یعنی اینکه در منزلشان ساکن بودم خاطرات خوبی دارمخدا شمارا هم حفظ کند که مورج اندیشه های این ابر مرد هستیدمن هم می نویسم سری بزنید خدا نگهدارسلام آقا محمد، من اصالتا خوانساری هستم، ممنون از لطفتان.
۲۶ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:یه بنده خدا
سلام وب خوبی دارید اگر مایلید خوشحال میشم تبادل لینک داشته باشیم با قهرمانان سرزمین دروغ2 بروزم مارو از نظرات سازنده محروم نکنیدفوق السما بود گنبد طلای تودست خدا بود گلدسته های تویا حسین(ع)
۲۵ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:مصطفی نمازیان
بنام خدا. با مطلبی تحت عنوان" اصول نمایان انکارطلب" به روزم .بخوانید و نظر دهید. یا علی
هشداری به حاج آقا منصور ارضی! و قضیه محسن رضاییدر کنایهhttp://kenayeh64.blogfa.com/post-125.aspx
۲۳ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:یاسمین
مشایی هم شده مثل کیف دستی رئیس جمهور.......
سلام آقا میثم. خیلی وقته به ما سر نمی زنی. خوشحال می شم اگه قدم رو چشم ما بذاری. یا علی مدد.
انشاالله که خداوند در تمام مراحل زندگی نگهدارت باشد برادر. یا علی
۲۱ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان
دوستان دیروز 20/5/89 احمدی نژاد در جمع جبرنگاران گفت : زمانی که نام ایران آورده می شود بیانگر اسلام است و زمانی که اسلام از زبان رانده می شود یعنی ایران!!! --- ایشان دنبال چه می گردد در چه فضایی سیر می کند ببینید برای مشایی چه گفته است (( رئیس جمهور با بیان این که مشایی رئیس دفتر رئیس جمهور بوده و بنده نیز ایشان را فردی مومن به نظام جمهوری، ارزش های انقلابی ملت ایران، انسانی ولایی و مومن به خط ولایت و پاک می شناسم...)) دوستان چه شده است که ایشان همه را گذاشته است و در عمل دنبال مشایی راه افتاده است و به او در حد عجیبی اعتماد نموده است مگر مشایی کیست مگر چه مشخصاتی دارد که اینگونه شایسته این همه اعتماد و ارادت از طرف احمدی نژاد شده است این مشایی کیست که اینگونه توانسته مهره احمدی نژاد را دست خود بگیرد و کاری بکند که احمدی نژاد او را سفید سفید ببیند و در حد غیر قابل باور به سخنان او اعتماد کند -- می ترسیم احمدی نژاد با اتو مبیل مشایی گام به گام به سمت پرتگاه نزیک تر شود ،، ببینید استاد بزرگوار که رهبرمان او را مطهری دوم نامیدند چه گفته است : به آدرس http://rajanews.com/detail.asp?id=57793 مراجعه کنید ،،، حقیقتا" مشایی چه توانایی دارد که توانسته احمدی نژاد با آن مشخصات را مدهوش خود نماید به طوری که احمدی نژاد به خاطر او حاضر به پشت نمودن به نگرانی مدافعان خمینی و نیز آیت الله مصباح شده است. از آخر الزمان به خدا پناه می بریم.
۲۱ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان
دنیا پذیرای مکتب ایرانی نخواهد شد ولی پذیرای ماهیت اسلام خواهد شد ماهیت اسلامی که ایرانیان سعی نموده اند در نگاه و رفتار بیشتر و بیشتر بر آن منطبق شوند ---- دوستان سران سیطره خواه آمریکا علی رغم اهداف دنیایی ، در راه اشاعه فرهنگ مد نظر گروه مافیایی خوشان از اصطلاح آزادی و دمکراسی آمریکایی استفاده نمی کنند بلکه آزادی و دمکراسی را بدونه نام کشور و یا قومی بیان می نمایند و در این مورد دچار حماقت نشده اند.
۲۱ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:عدالت
به امید ریشه کنی کامل فتنه و مشایی.
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان --2
... ادامه مطلب ... شما توجه نمایید ، دینی به اسم اسلام را یاری نموده ایم چه با پذیرفتنش و چه با تبلیغش ، حال در حال ورود به فضای ، محور قرار دادن ایرانی بودن و فردیت ایرانی خود هستیم زیرا خود را آنقدر بزرگ و طلا می بینیم که شعور چنین کاری را داشته ایم ،، دوستان اسلام دینی نیست که آمده باشد که عده ای آن را بپذیرند و سپس آن گروه بخاطر یاریش به نقطه فهم نمودنِ ، وجود طلا گونه خویش برسند و از آن موقع به بعد و جود طلاگونه خود را سردست بنمایند و بخواهند آن را بر جهان اشاعه و گسترش بدهند و آن را تبلیغ بنمایند ، در اسلام داریم اگر در عبادات خداوند، توانا یی و نظم و پشت کار ی پیدا نمودید ، مواظب باشید که بر خود نظر نیفکنید که نمازتان و عباداتتان در آن دنیا بخاطر مغرور شدن بر " خود و عباداتتان" ، پذیرفته نمی شود و نیز به نقطه ای می رسی که سیستم ارتقاء و تکامل دهنده اسلام بر تو بی تأثیر می شود ،، دوستان مغلطه سنگینی است احتیاج به دقت خاصی دارد ،، شاید قرار است عده ای در این مرحله پالایش و جدا شوند ،، خدایا به تو پناه می بریم که در آخر الزمان مسلمانان بسیاری را پالایش و غربال می نمایی تا اینکه عده کمی با افکار درست باقی می مانند به تو پناه می بیریم که تنها تو را داریم و تنها از تو کمک و یاری می خواهیم .
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:علیرضا سمیعی
سلام و تبریک به بصیرت شما خدا نگهدارتان باشد.
دکتر احمدی نژاد پاسدار بود و جان برکف نهاده و آماده شهادت. ولی با اراده پروردگار زنده برگشت. مگر همه آنهائیکه به جبهه رفتند شهید شدند؟ شهید مطهری و شهید بهشتی هم به دست تروریستها به شهادت رسیدند.خودتان می‌گویید که در خانواده فلان کس‌ها شهید نیست وگرنه...
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان
باسلام آقای تولایی خسته نباشید و با سلام خدمت مراجعه کنندگان به بخش نظرات : آسیب های مربوط به مشایی در طول مدت مطرح بودنش باعث گردیده حقیقتی در حال روشن شدن باشد : اینکه فضای اجتماع و فضای مبارزه با گروه های زالو صفت مافیا گونه و فضای خدمت رسانی و ویرایش و اصلاح ساختار های مختلف ( به خصوص اجرایی) باید وابسته به یک فرد نباشد به عبارتی افراد توانا ، به تعداد لازم در اجتماع وجود داشته و مطرح باشند مثلا" اگر ما چندین ، 2 الی چند احمدی نژاد داشته باشیم که با اشاره ملتِ مدافع گفتمان خمینی کبیر ( نه با اشاره احزاب ) یکی از آنها وارد میدان رقابت انتخاباتی بشود قطعا" : 1- منتخب ( کسی که با آرای مردم مسؤلیت پذیرفته است) خود را در حد خطر ناکی نسبت به نگرانی ملت نسبت به انحراف در ابعاد و یا در بعدی در امنیت احساس نمی کند و یا خود به خود در امنیت منفی قرار نمی گیرد 2- نگرانی مدافعان از انحراف منتخب در حد مطلوبی کاهش پیدا می کند 3- بر خورد با منتخب در صورت انحراف در هر بعدی ، مساوی با بهرمندی گروه مافیاگونه در ابعاد مختلف و یا در بعدی نمی گردد و آثار منفی بر خورد با منتخب در حد مطلوبی کاهش می یابد زیرا آبرو و امنیتِ طو فندگی الهیِ حرکت بر خوردی با گروه های مافیاگونه و نیز سیستم های نادرست به اراده ملت مدافع خمینی متکی می گردد نه به فرد منتخب 4 - نهضت و حرکت انقلابی در جهت تغییر و یا حفظ سیستم بنیان گذاشته شده که منجر به انتخاب فرد همسو با موج اصلاح گری شده است وابسته و متکی به شخص منتخب نمی گردد و این وابستگی بیشتر به اراده جمعی اجتماع در جهت مبارزه با نادرستی های مافیایی و نیز نادرستی های سیستمی ، متکی خواهد شد که وجود چندین شخص همسو با اراده ملت این فضا را بوجود می آورد که ملت ... ادامه دارد ...
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان
... ادامه مطلب ... که ملت برای مبارزه و یا حفظ شرایط صحیح ، نگران کمبود و یا عدم وجود کسی که در جهت تحقق خواسته جمعی فعالیت نماید ، نمی باشد و شروع کننده و مجری ، اراده ملت می باشد که در جهت مبارزه و نیز تثبیت وضع صحیح شخصی را به میدان فرستاده است نه اینکه برای موارد مذکور ، منتخب است که از ملت کمک گرفته و ملت را با خود همسو نموده است و اینگونه نسبت به شخصی که با اشاره ملتِ مدافع گفتمان خمینی کبیر ، به میدان آمده است و آن چند نفر همسوی ایستاده و نشسته تقریبا" یک نوع نگاه وجود خواهد داشت که اینگونه از قهرمان پروری خارج از حد و حدود و به صوررت غیر منطقی جلو گیری می گردد( البته قهرمان پروری منطقی که در قانونمندی جهان جایگاه مثبت و مؤثری دارد پذیرفته شده و لازم می باشد ) ---- حال برای شکل گیری چنین حالتی ، نیاز به همت و تواضع افرادی از بدنه ملت که آمادگی لازم در خود می بینند می باشد که مدام خود را در حد لازم توانا و به روز نگه دارند و از آن طرف نیاز به زیرکی ملت مدافع گفتمان خمینی می باشد که مدام و به روز از وجود این افراد آگاه و با آنها مراوده لازم را داشته باشد و حتی این مراوده و شناسایی در حد رسانه ای به برسی و بحث جمعی گذاشته شود تا باعث تقویت هوشیاری جمعی و افزایش اطلاعات جمعی از وجود چنین افرادی گردد و نیز باعث تقویت قدرت تحلیل و بررسی و افزایش تجربه جمعی در بررسی و شناسایی چنین افرادی گردد . --- چاره ای نیست باید با ساز و برگ قوی تری به سمت ظهور حرکت نمود.
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:رضا محمدی
میثم جان این چه منطقی تو داری؟! اصولگراها بدون احمدی نژاد نه دنیا خواهند داشت و نه اخرت و با این رفتارهایی که علیه مشایی میکنند و به نظر من همه ان هم سیاسی است نه اعتقادی رییس جمهور را جدا میکنند و انروز است که فاتحه به اصولگرایی.نه، نباید اشتباه کرد، اگر ما دیوار اصولگرایی را با احمدی‌نژاد بنا کنیم زمانی که او خطا برود این دیوار فرو می‌ریزد، تمام حرف ما هم همین است، اینکه نباید کشور به خاطر تخیلات مغرضانه فردی دیپلمه سرگرم هیجانات کاذب شود ما مشکلات زیادی داریم که هنوز حل نشده است.
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان --1
باسلام آقای دکتر : آسیب های مربوط به مشایی در طول مدت مطرح بودنش باعث گردیده حقیقتی در حال روشن شدن باشد : اینکه فضای اجتماع و فضای مبارزه با گروه های زالو صفت مافیا گونه و فضای خدمت رسانی و ویرایش و اصلاح ساختار های مختلف ( به خصوص اجرایی) باید وابسته به یک فرد نباشد به عبارتی افراد توانا ، به تعداد لازم در اجتماع وجود داشته و مطرح باشند مثلا" اگر ما چندین ، 2 الی چند احمدی نژاد داشته باشیم که با اشاره ملتِ مدافع گفتمان خمینی کبیر ( نه با اشاره احزاب ) یکی از آنها وارد میدان رقابت انتخاباتی بشود قطعا" : 1- منتخب ( کسی که با آرای مردم مسؤلیت پذیرفته است) خود را در حد خطر ناکی نسبت به نگرانی ملت نسبت به انحراف در ابعاد و یا در بعدی در امنیت احساس نمی کند و یا خود به خود در امنیت منفی قرار نمی گیرد 2- نگرانی مدافعان از انحراف منتخب در حد مطلوبی کاهش پیدا می کند 3- بر خورد با منتخب در صورت انحراف در هر بعدی ، مساوی با بهرمندی گروه مافیاگونه در ابعاد مختلف و یا در بعدی نمی گردد و آثار منفی بر خورد با منتخب در حد مطلوبی کاهش می یابد زیرا آبرو و امنیتِ طو فندگی الهیِ حرکت بر خوردی با گروه های مافیاگونه و نیز سیستم های نادرست به اراده ملت مدافع خمینی متکی می گردد نه به فرد منتخب 4 - نهضت و حرکت انقلابی در جهت تغییر و یا حفظ سیستم بنیان گذاشته شده که منجر به انتخاب فرد همسو با موج اصلاح گری شده است وابسته و متکی به شخص منتخب نمی گردد و این وابستگی بیشتر به اراده جمعی اجتماع در جهت مبارزه با نادرستی های مافیایی و نیز نادرستی های سیستمی ، متکی خواهد شد که وجود چندین شخص همسو با اراده ملت این فضا را بوجود می آورد که ملت ... ادامه دارد ...
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان
باسلام آقای تولایی کامنتی را قبل از این کامنت فرستاده ام که اشتباه فرستاده ام با شروع :سلام آقای دکتر آن را نصب ننمایید . همینطور این کامنت را هم نصب ننمایید . موفق باشید
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان --1
باسلام به شما و مراجعه کنندگان به قسمت نظرات ----- مطلبی را بیان کنم که گفتنش ضروری می باشد ، مطرح نمودن و رسانه ای نمودنِ بحث مکتب ایرانی با لعاب یاری اسلام یک مغلطه سنگینی می باشد که نادرستی خودش را شاید برای یک سری از دوستانی که با زیرکی ، حرکت و سخنان مغلطه گونه مافیای قدرت و ثروتِ با پرچم سبز را تشخیص داده بودند قابل تشخیص نباشد اینکه مکتب ایران را نه بخاطر ماهیت مکتب اسلام بلکه به خاطر یاری شدن اسلام توسط ایرانیان مطرح و جایگزین مکتب اسلام تبلیغ می نمایند یک مغلطه سنگینی می باشد که اگر فقط کمی از دقت و عمق نگری بکاهیم ، نادرستی و نکته انحرافی آن را درک نمی کنیم --- دوستان کمک نمودن به دینی ، کشوری ، گروهی و شخصی می تواند مستقل از خوب بودن و یا بد بودنِ کمک کننده باشد چقدر کمک ها و یاری نمودن ها که به دلایل مختلفی تا به حال در عالم خلقت صورت گرفته است و مستقل از ماهیت دو طرف کمک کننده و کمک شونده بوده است و دلایل تعهد و بعضا" منفعت شخصی جدای از ماهیت دو طرف باعث آن بوده است ،، پیمان ناتو قراد دادی است که اگر کشوری وارد جنگ شد طرف های دیگر قرار داد در تحت هر شرایطی باید جهت کمک وارد جنگ در جهت یاری بشوند و.... ،، هر چند ماهیت خوب یک طرف و یا دو طرف هم باعث کمک بوده است ولی ... ،، ... ادامه دارد ...
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:یخ فروش جهنم
به روزم با مطلب:رئیس جمهور باید مشی خدایی را از مشی مشایی جدا کند..!
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:سعیدلو
بسیار عالی و حرف دل ما بود. خدا خیرت دهد.
منظورتان از اصولگرایان سران قوه قضائیه است که پرونده مفاسد اقتصادی, دانشگاه آزاد و مهدی هاشمی را ماستمالی کردند؟ منظورتان آنهائی هستند که ریاست جمهوری!!!!!!! موسوی را ساعتها پیش از پایان شمارش آرا تبریک گفتند؟ منظورتان علی فریمانی و حسن مصطفوی و صد البته کسانیکه به آنها وعده ریاست جمهوری و رهبری داده بودند که به نیابت از آنها حکومت کنند چون خود امیدی برای رسیدن به این مقامها نداشتند؟ منظورتان آن عده از علمای عظام است که پسری, برادری, عموزاده ای و حتی داماد خاله ای در دوران دفاع مقدس از دست ندادند ولی از خون شهدا برای کوبیدن دکتر احمدی نژاد مایه میگذارند؟بله منظورم همین‌هاست که شما می‌گویید!!!!!، اگر مطهری شهید نیست، اگر بهشتی شهید نیست، اگر .....کامنت گذارنده محترم آقای احمدی نژاد کدام عضو خانواده‌اش شهید شده است؟ که شما اینگونه نظر می‌دهید، نگذارید ما به انحطاط خودخواسته برویم! مگر ملاک تعدد شهید در خانواده است؟ اگر می‌خواهی نقد کنی منطقی و نه احساسی که این برای سربازان جنگ نرم از سم، مهلک‌تر است.
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:فاطمه سادات دهقانی
بسم رب المهدیبا مطلبی تازه به روز هستم :بگویم از دست راست آقا که یارای قوس قنوتش نیست ...نه ... بگذار بر این یکی بگریم ...راستی در قنوت هایش چه می گوید این سید ...؟اللهم عجل لولیک الفرج
دیکتاتوران سبز...حالا نوبت افتخاری شد...
۲۰ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:ارمینه
نوشته کاملا منطقی و صحیح بود. بحثهای مشایی داره به بحث های فرادینی میکشه. کم کم وارد حوزه حضرت باری تعالی شدن ایشون. حرف از خدا شدن انسان و این چیزها!من واقعا نمیدونم الان چرا ما باید اینقدر بیخود و بی جهت هزینه بدیم. چرا باید وقتی که میشه صرفف بحث های سازنده در جهت رشد و آبادانی کشور کرد رو تلف نقد و توجیه گفته های نامتعارف یه نفر بکنیم!
۱۸ مرداد ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:علی تولائی
سلام با تاخیر روز خبرنگار رو بهتون تبریک میگم.جالب بود استفاده کردم مرسی
بشارت! بشارت! آقای رئیس قوه قضاییه می خواهد جلوی توهین و لا ابالی حرف زدن را بگیرد! چه خبری خوش تر از این؟؟؟!!!ما وقتی باور خواهیم کرد که اول به توهین هایی که برادر زن برادرایشان (که میشود همان علی آقای مطهری بزرگ زاده برادر همسر علی آقای اخوی) در نامه نگاریش به مردم نماز گزار 14 خرداد کرد و آنها را سپاه عمر سعد نامید رسیدگی کند.فحاشی هایی که به همکارانش در کمیسیون فرهنگی و صحن مجلس کرد را می گذریم چون آن فحش ها را به قول خودش در حالت عادی نداده و به آدمهای مهمی هم نزده ولی بیانیه را که در حالت عادی نوشته و خطابش به مردم و رهبری بر می گردد.تا سیه روی شود هر که در او غش باشد.رسیدگی به توهین هایی که آقای هاشمی صریحا و "تلویحا" (خوشبختانه آقای رئیس دستگاه قضا معنی "تلویحا" را خوب می دانند)در نامه سرگشاده شان برای رهبری به رئیس جمهور قانونی کشور کردند را هم از ایشان انتظار نداریم.(یادآوری نوازش های ابالانه!! رئیس مجمع رئیس جمهور را ! خالی از لطف نمی دانم: منافق، گروهکهای ضد انقلاب، لجن پراکنی باند پالیزدار، مفقود الاثر شدن یک میلیارد دلار منظور همان بالاکشیدن است تلویحا ! دولت بنی صدر و . . .) چون به قول اخویشان در مجلس ایشان بنای پرداختن به دعواهای خرد را ندارند و توهین به رئیس جمهوری که ادبیات فاخر(مثل علی آقا) بلد نیست اصلا مهم نیست و دعوای خرد محسوب می شود. علی ایحال خوشحالیم از اینکه ریاست دستگاه قضا به مسئله توهین و لا ابالیگری در حرف زدن حساس شدند. مثل اینکه سوزن به نمیدانم کی خورده بعد از جوالدوزهایی که به دیگران خورد اثر کرده.راستش مایلم همینجا یک توصیه جدی هم به رئیس جمهور بنمایم برادر شما که بلد نیستی دیپلماتیک فحش بدهی چرا حرف می زنی که معلوم شود ادبیات فاخر بلد نیستی؟اللهم وفقنا و وفقهم لما تحب و ترضی
سلام میثم جان اگر منظورت مشائی اون خیلی مرد هست .اگر روزی دشمنان دستشان به احمدی نژاد نرسد مشائی می کوبند.اگر مشائی نباشه رسانه های مخالف دولت کی بکوبند؟
انشاءالله که اتفاقی نخواهد افتاد {تا یک سال دیگر...}

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی