مسئولیت و سازندگی

با یادی از درب سوخته خانه تشیع

مسئولیت و سازندگی

با یادی از درب سوخته خانه تشیع

بسم الله الرحمن الرحیم
به یاد دری که سوخت، پهلویی که شکست، سری که شکافت، جگری که آتش گرفت، گلویی که بریده و چادری که از سر کشیده شد. اسم وبلاگ نام یکی از کتب معروف شیخ مظلوم، استاد علی صفایی حائری می‌باشد. یاعلی

آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

مدالهایتان را آویزان کنید

چهارشنبه, ۲ تیر ۱۳۸۹، ۰۳:۵۶ ق.ظ

سالروز چمران بود که نمایندگان به جاسبی رای دادند.

حرف از دیالمه بود که مجلس نشینان صندلی جاسبی را با آستین‌هایشان تمیز کردند تا او دوباره بنشیند.

تازه افشاگری‌های آیت را می‌خواندیم که 134 نماینده حقایق را نخواستند که ببینند.

سالگرد جشن جمهوریت بود که هرم بهارستان جلوی علوم تحقیقات تعظیم کرد.

این 134 نفر برای انتخابات مجلس نهم، رایشان به جاسبی را کنار دیگر افتخارات خود می آوردند؟!

روی پوسترهای تبلیغاتی خود بنویسید که یکی از پشت کنندگان به ملت بودید، به مردم ساده‌دل و بی‌ریای بستان‌آباد، داراب، نمین و تمام ایران بگویید که شما هم زیر طرح ابقای جاسبی امضا زده‌اید، بگویید که پیش خدا حجت را تمام کردید، به مردم آبادان بگویید که خرمشهر را خدا آزاد کرد اما ما جلوی آزادی دانشگاه آزاد را گرفتیم.

مدال‌هایتان را زمانی که به حوزه‌های انتخابیه‌ی خود می‌روید روی سینه‌هایتان آویزان کنید تا آن روستایی آفتاب سوخته‌ای که حالا از سر زمین کشاورزی با دست‌های گِز شده برمی‌گردد، همان که گندم‌هایش را درو می‌کند بفهمد که تو به گندم دانشگاه آزاد رسیدی.

به آن پیرزن خسته‌ای که چادر گل دارش را به کمرش بسته و هر روز تا زمین زراعی خود بدون پرشیا آن هم از نوع شیشه دودی پیاده راه را طی می‌کند بگویید که چه خدمتی به ایران کردید، به این آب و خاک.

خجالت ندارد، کیف‌هایتان را باز کنید و به مردم نشان دهید.

قبل از شما بودند... بعد از شما هم خواهند بود.

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۸۹/۰۴/۰۲
میثم تولایی

نظرات  (۴۴)

۱۶ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان
آن دوست نمای نا حق بادشمن دین وحق همکاریش رو شده ------------=-=---------- آن دوست نمای نا حق با دوست خوش بین خود دشمنیش رو شده ------------- آن دوست نمای نا حق با دولت این وطن کینه هایش رو شده ----- ---------------- آن دوست نمای نا حق با سخن زشت وبد بی شرمیش رو شده -------------------آن دوست نمای نا حق با دشمن ولایت علاقه اش رو شده ------------------------- آن دوست نمای نا حق با سخن ولایت تضاد هایش رو شده
۱۴ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:جانباز از اصفهان
باسلام آقای تولایی خسته نباشید : آنچه برای ما محرز است و در آن نباید دچار تردید بشویم اینکه لاریجانی جزو عوامل و خادمان مخفی مافیای قدرت رفسنجانیسم است ، حال رفتار های ایشان را در زمان تصدی فعلی اش بر ریاست مجلس و فراکسیون اصولگرایان در مجلس ، ریاست هایی که توسط دوست نما های عوامل مافیای قدرت در مجلس شکل گرفت ، تا به فرض که البته اتفاق نخواهد افتاد تسخیر ریاست جمهوری توسط ایشان ، همه و همه قابل یش بینی می باشد ،، دوست خوب ما ،،عامل مخفی مافیا ی قدرت رفسنجانیسم با استفاده از موقعیت هایی که در اختیار دارد چه تحرکاتی را برای خدمت به گروه مافیا انجام می دهد ایشان هم همان رفتار ها را انجام داده و انجام خواهد داد و متناسب با زیرکی اش عامل بودن خود را مخفی می کند ، ایشان به عنوان یک عامل ، در وقایع گذشته چه کاری کرد همان کاری که یک عامل مخفی انجام می دهد ، سکوت خیانتبار و غیر قابل چشم پوشی اش در جایگاه ریاست مجلس و نیز ریاست فراکسیون اصولگرایان ، در وقایعی که از جنگ تحمیلی هشت ساله تهدید کننده تر بود ، ننگت باد لاریجانی که به سکوت طی کردی ، چه در خون غلطیدن هایی در شروع انقلاب و نیز جنگ هشت ساله برای به سمر رسیدن این انقلاب ، این مرزوبوم شاهد بوده است ، آنوقت توی دوست نما در مقابل هجومی که می رفت انقلاب را خطر ناک تر از دوره هشت ساله جنگ تحمیلی مورد تهدید قرار بدهد سکوت کردی ، مگر می خواستی کاری کنی که نامردان تو را در خون خود بغلطانند ، نه ، تنها کافی بود بر سر رفسنجانی و عوامل خبیثش چون موسوی و کروبی و خاتمی فریاد بزنی ، کسی از تو نخواست که جلوی آشوبگران بایستی و مظلومانه در خون خود بغلطی ، تنها خواسته شد فریاد بزنی ، چه کردی ، چیزی جز خیانتِ سکوت؟!! نفرین شهدای انقلاب و جنگ تحمیلی و شهدای در راه مقابله با آشوب 88 و نیز نفرین خمینی کبیر بر تو و آن دوست نماهای نفوذ کرده در مجلس و آن اربابتان مافیای مخوف قدرت رفسنجانیسم باد لعنت و نفرین خداوند بر شما دوست نماها باد .
۱۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:شادی
یکسال پیش این موقع ها همه می گفتند رای من کوحالا من میگم پس نظر من کو؟ بابا اینها توی نوشتن نظرات و سوالات هم تقلب میکنند وای به انتخابات
۱۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:به رفسنجانی -- جانباز از اصفهان --
آقای رفسنجانی نگرانی هایی در بین ملت ایران در مورد احتمال ثبت و ضبط قسمت های زیادی از اموال دانشگاه آزاد از طرف شما و گرو ه تان شکل گرفته است ،، بدانید اگر صحت این سخنان و نیز ادعای مالکیت دانشگاه آزاد از طرف شما و گرو ه تان برای ملت اثبات بشود عاقبت درد ناکی برایتان شکل خواهد گرفت ،، بدانید ملت ایران در مقابل زیاده خواهانی که با استفاده از فضایی که انقلاب برای آنها بوجود آورده ، می خواهند بر منافع ملت و انقلاب و نیز قانون دست اندازی بنمایند کوتاه نخواهد آمد و آنها را بر وسط میدان می کشاند و سپس شاخ این زیادخواهان را آنگونه می شکند که صدای شکستن شاخشان در عالم بپیچد و سپس با آن شاخ شکسته آنچنان بر فرق آنها بکوبد که نسل های بعدی آنها جرأت فکر نمودن در مورد دست اندازی به حقوق ملت و قانون ملت را به خود ندهند ---- آقای رفسنجانی دنیا به سمت واکنش نسبت به ماهیت ها در حال حرکت سریع می باشد یعنی شما باید هر لحظه منتظر تو فان ملت در کف خیا بانها بر علیه ماهیت نامحرمانه ای که در وقایع گذشته نسبت به منافع انقلاب و ملت از خود بروز داد ه ای باشی ،، پس مواظب باش با قضیه دانشگاه آزاد و ضعیت خودتان را خراب تر و وخیم تر ننمایی. ---- خداوند سردمدار واکنش نسبت به ماهیت ها می باشد فطرت انسانها قبل از هر چیز در سیطره خداوند قهار و دانا و سبحان می باشد از تحمل خدواند و ملت خمینی کبیر نباید دچار غفلت و احساس امن شد که غفلت و احساس امنیت نابجا کار را به حرکت موجی بنیان کن منتهی می نماید .
۱۱ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:هموطن
سلامچقدر خوب است که برای شما وامثال شما در این مملکت ازادی بیان وجودارد.براحتی در مقابل مجلس تجمع میکنید وهر انچه را که تفکرتان است بیان می کنید وحتی تندترین شعارها را در ذم نمایندگان سر می دهید.خیلی خوب است که همه گروهها بتوانند عقایدشان را فریاد بزنند و این انرژی درونی را ازاد کنند.شجاعتتان را تحسین می کنم که بدون ترس گروهی از نمایندگان را به کیف انگلیسی متهم می کنید.
۰۹ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:سینا
سلاماگه قابل دونستید یه سری به ما بزنید یاعلی
۰۹ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:نسل سومی
کاش مدرس زنده بود....کاش امثال شیخ فضل ا..نوری بودند که هرگز زیر پرچم بیگانه نرفت اما نماینده های الآن ما فقط منتظر کارت سبز غربیان کجایی شهید دیالمه...کاش واقعا تاریخ با قهرماناش تکرار شه...ماهنوز به امیرکبیر ستارخان رییس علی دلواری میرزاکوچک خان نیاز داریم اما انگاری نسل اینا تموم شده
۰۸ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:ارمینه
خیلی عالی بود قلم زیبایی دارید.گرچه قدری تند بود اما توهین آمیز نبود حقا.
۰۸ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:شادی
مدیر محترم سایت لطفا آخرین نوشته مرا هم بگذارید. فکر نمی کنم بغیر از چند سوال چیز خاص دیگری باشد. فقط یک چیز یادم رفت بگم شما گفتید ولایت فقیه ولایت الله برروی زمین است اگه درست بگم اینو خیلی قدیما پادشاهان ادعای خدایی می کردند و می گفتند نماینده خدا برروی زمین هستند. پس لطفا علاوه براین پیام قبلی را را هم بگذارید البته اگه میتونید به اون جواب بدهیدبه نظرم شما توهم زدی، تمام کامت‌هایت را منتشر کرده‌ام اما بازهم مدعی....من نگفتم ولایت الله که البته به این معتقدم اما این مطلب را از صانعی برایتان نقل کردم، دیگر بیش از این به شما پاسخ نخواهم داد چون بیش ار حد در توهم زندگی می‌کنی.
۰۶ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:شادی
فکر میکنم الان این شما هستید که باید مدالها را گردنتون بندازید. چون انقدر توی این مملکت قدرت دارید که حتی با 2 یا 3000 نفر میرید شعار میدید به هرکی بخواهید توهین میکنید مصوبه را عوض میکنید ولی هیچکس با شما کاری نداره. مدالهاتون مبارک باشه. امیدوارم روزی با همین مدالها به دار آویخته بشوید که با قلدری و چماق هرچه می خواهید به سر مردم میارید. خاک توسر نماینده ها کنند که عرضه ندارند سر حرفشون بمونند. راستشو بگو شبونه با چماق و باتوم و شوک الکتریکی رفتید خونه نماینده ها و تهدیدشون کردید؟ ولی اگه به تاریخ نگاه کنی می بینی که هیچ حکومت دیکتاتوری پایدار نبوده. مطمئن باشید روزی این چماقها بر سرخود شما کوبیده خواهدشد.
۰۶ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:شادی
خوب شد اقلا نظر منو گذاشتی تا این دوستات فکر نکنن همه موافق نظرشون هستند. بعد یک سوال داشتم. آیا رهبر شخصی معصوم و بدور از گناه و اشتباه است؟ آیا دستوراتش مثل دستورات الهی باید بی چون و چرا انجام شود؟ و اگر اینطور است پس بهتر نیست دیگر نهادها مثل مجلس شورا مجلس خبرگان و... حذف شوند و تنها یک رئیس جمهور و یک رهبر داشته باشیم؟ اینطوری دیگه فتنه و فتنه گری نخواهدبود. هرچند بزودی شاهد این تغییرات در نظام خواهیم بود. هرچند که امیدوارم انقدر این نظام عمر نکند که دست به این اقدامات بزند. میدانم که عمر زیادی نداردبا سلام، اگر شما آقای صانعی را قبول داشته باشید من با کلامی از ایشان پاسخ شما را بدهم: آیت الله خامنه ای ولی فقیه زمان است، چون ولی فقیه است هر که رد او کند، رد بر امام صادق(ع) کرده و هر که رد بر امام صادق کند رد بر رسول الله کرده و هر که رد بر رسول الله کند خداوند را رد کرده است چون ولایت فقیه، ولایت الله است روی زمین.این سخنانی بود از آقای صانعی در اوایل دهه 70، همان که گفته می شود این روزها وجوهات نامشروعش را صرف خرید ماهواره برای مستضعفین می کند!
۰۶ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:شادی
هنوز منتظر دریافت پاسخ برای سوالهام هستم. لطفا سوالهام را هم بگذارید بقیه ببینند شاید سوال آنها هم باشه
۰۶ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:به مجلسیان واقعی -- جانباز از اصفهان --
باسلام و خسته نباشی خدمت دوستان واقعی انقلاب خمینی در مجلس : اعتراضی نسبت به عملکرد بعضی دوستان در مجلس دارم ،آن اینکه مگر آقای لاریجانی خطای کوچکی را چه به عمد و چه غیر عمد انجام داده اند؟ آیا حکم حکومتی رهبر انقلاب در مورد عدم ورود مجلس در تصمیمات نهایی شورای انقلاب فرهنگی مبهم و چند پهلو بوده که ادعای عده ای منجمله رئیس مجلس را در مورد وجود وهن در مورد این حکم بپذیریم ---آیا چنین لایحه ای را نباید با اجازه رهبر معظم انقلاب در صحن مجلس مطرح می کردند ،، یا همچنان عده ای ادعای وهن بودن در مورد این حکم را مطرح می نمایند -- آیا چنین شخصی شایستگی دارد که همچنان ریاست بر مجلس داشته باشد کسی که جسارت به نظر و حکم ولی فقیه با حکم حکومتی مطلقه فقیه را بنیان نهاده است و سپس سعی در پوشاندن آن با ایراد وهن بودن این حکم می نماید ،، گوئیا رهبر معظم انقلاب باید برای هر نظری ابلاغ کتبی به آقایان بفرستند تا اینها نتوانند با زرنگی پای نظرات این رهبر فرزانه انقلاب مهر وهن وجود دارد بزنند-- آیا زیر سئوال رفتن لاریجانی به عنوان ریاست مجلس ( و با ورود به مجلس آنهم با رأی تنها منطقه قم ) مهم تر است از حکم حکومتی ولایت مطلقه فقیه ، که توسط ایشان مورد هجمه و دست اندازی آنهم به صورت رسمی شده است که حالا دوستان ما در مجلس با بی دقتی نسبت به حقایق مطرح شده سعی در پشیمان نشان دادن لاریجانی می نمایند و می خواهند افتضاح ایشان را جمع نمایند البته کار ، کار درستی است اما کافی نیست آنهم در حد بالایی کافی نیست ، آیا اعلام ، تأیید لاریجانی مبنی بر اشتباه عمل نمودن، آنهم به دلیل وهن بودن نظر رهبر معظم انقلاب کافی می باشد در حالتی که ایشان باید اتهام وهن بودن سخن رهبر معظم انقلاب را اثبات نمایند این بدعت جدید تر او را در جهت چسباندن مارک وهن بودن نظر ایشان را باید جلوگیری کرد ، ایشان برای نجات خودشان از فضایی که خود به ضرر مبحث ولایت مطلقه فقیه بوجود آورده اند ، روشی را در پیش می گیرند که شخصیت رهبر معظم انقلاب را زیر سئوال می برند که در مورد چنین مسئله ای که سیستم ادراه کشور نیاز مبرم به روشن بودن آن دارد به صورت وهن و مبهم سخن گفته اند!. --- دوستان ... ادامه دارد ...
۰۶ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:به مجلسیان واقعی -- جانباز از اصفهان --
.... ادامه مطلب ... دوستان مدافع واقعی انقلاب در مجلس ، نه آ نان که صرفا" مدعی انقلابی بودن هستند ،خودتان با هم بنشینید موضوع را بررسی نمایید و ببینید راه برون رفتن از این وضعیت چه می باشد و همان را با جدیت پی گیری نمایید دنیا قانونمند است موارد مختلف را در نظر بگیرید تا کاری خدا پسندانه صورت گیرد باید تصادف را قبل از تصادف دید نه اینکه هنگام تصادف ، تصادف را ببینیم -- در ضمن این را خدمت دوستان انقلابی انقلاب خمینی کبیر در مجلس بیان نمایم که استعفا از ریاست مجلس و یا اعلام علنی در رسانه ملی توسط آقای لاریجانی مبنی بر عدم تکرار چنین موضع گیری( نه با اصطلاح /اشتباه نمودم/ ، بلکه با اصطلاح /خطا کردم/ ) را بر روی میز خود قرار بدهید تا جامع به راه حل ها نگریسته باشید .. موفق و پیروز باشید.. در ضمن به دوستان گوشزد نماییم که شرایط حساسی بوجود آمده است شرایط را دست کم نگیرید هرچند عده ای می خواهند موضوع را کم اهمیت جلوه بدهند ولی بدانید شرایط حساسی بوجود آمده که اگر درست عمل ننمایید راه را برای آینده در جهت چنگ اندازی بر حکم حکومتی ولی فقیه که بنیانش از بالاترین قسمت قانون گذاری کشور شروع شده است را نبسته اید و قطعا" در آن دنیا و در پیش قضاوت تاریخ پاسخی قانع کننده نخواهید داشت .
۰۶ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:مریم
خوشحالم که امروز به وبلاگ کسی امدم که احساس میکنم هم فکری جدید در دنیای مجازی برای من خواهند بود.واقعا تاسف برانگیزتر از همه ماجراهای اخیر پیرامون دانشگاه ازاد،عملکرد مجلس بود.که خیلی از نماینده های به اصطلاح اصول گرا نشان دادند که تحت تاثیر قدرت هایی که دامنه نفوذ ان ها تا مجلس هم کشیده شده،حاضرند منافع مردم را فدا کنند. خوشحال خواهم شد که وبلاگ من هم سر بزنید. ضمن اینکه اگر اجازه بدهید قصد دارم شما را لینک کنم.
۰۶ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:به دانشگاهیان و حوزویان--جانباز از اصفها
دوستان دانشگاهی ودوستان حوزوی مدافع واقعی انقلاب شما به نیابت از ملت در صحنه انقلاب خمینی کبیر وظیفه سنگین و تاریخی بزرگی بر عهده شما قرار گرفته است ، مواظب باشید کسی به اتحاد شما خدشه وارد نکند که اگر مواظب نباشید این فتنه توانایی دارد که بتواند به اتحاد شماخدشه وارد کند زیرا توسط گروهی اجرایی شده است که قابلیت ایجاد تردید در شما را جهت بر خورد با این فتنه ، در خود دارد --- اتفاقی که در مجلس به سود مافیای قدرت رخ داد مافیای قدرتی که خود را آماده عبور از ولایت مطلقه فقیه نموده است که یک فاز آن ، در سرپیچی از توصیه و امر رهبری (حکم حکومتی رهبر معظم انقلاب) توسط خاتمی و کروبی و موسوی و مجمع رو حانیون و حزب مشارکت و مجاهدین و..... اجرایی شد کسانی که ماهیت آنها برای ملت انقلابی این مرزوبوم آشکار شده بود و کسی آنها را به عنوان افراد پایبند به انقلاب نمی شناخت و فاز دوم این عبور توسط عوامل خود ، در اصولگرا ها ، اصولگرا هایی که همه اذعان دارند که این گروه پایبند به انقلاب می باشند و لذا این فاز دوم عبور پیشرفته تر و تخریب کننده تر از فاز اول این عبور می باشد چون در صورت عدم برخوردی متناسب با این جمع بظاهر اصولگرای در مجلس ، در آینده دست آورد های مد نظر مافیای قدرت محقق خواهد شد ،این گروه بظاهر اصولگرا جمعی هستند که بعد از وارد آوردن ضربه ، خود را کنار کشیده و ادعای اغفال شدن خویش می نمایند ولی توانسته اند فاز خود را اجرایی نمایند علی رغم اینکه می دانستند تصویب لایحه به سنگ خواهد خورد ولی اجرای فازی که مأمور بودند را اجرایی نمودند ------ دستاوردهای باند مخوف قدرت از فاز دوم عبور : 1- شکست بیشتر قبح عبور از ولایت مطلقه فقیه در احساس اجتماع 2-تشکیک در اذهان مردم که اصولگراها هم قابل اعتماد نمی باشند و این 1-کاهش آراء و 2-باز شدن میدان برای باند مخوف قدرت با شعار های جدید تر ( که سعی در عدم همکاری با دولت و سعی در تخریب احمدی نژاد در همین راستا می باشد ) ... ادامه دارد ...
۰۶ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:به دانشگاهیان و حوزویان--جانباز از اصفها
... ادامه مطلب ... 3- تأثیر بر اذهان ملت مدافع انقلاب بنمایند که معترضین به بانیان اجرای فاز دوم عبور افرادی دریده گو و بی منطق و هرزه گو هستند و اینگونه راه را برای عبور خود از ولایت مطلقه فقیه هموار تر نمایند -- دوستان اینها خوب می دانستند که این لایحه به نتیجه نخواهند رسید و لذا این لایحه را استتاری برای اجرای فاز دوم عبور قرار دادند و سعی کردند بحث دانشگاه آزاد را فرصتی طلایی برای اجرای فاز بعدی خود قرار بدهند پس دوستان انقلابی حرکت قاطع بجا و دقیق و به موقع شما باعث می شود وظیفه تاریخی خود را به نیابت از ملت قهرمان وجان برکف و انقلابی ایران اسلامی بخوبی انجام بدهید و این مافیای قدرت را در رسیدن به اهداف فاز دوم، ناکام بگذارید -- دوستان اگر پی گیری خلع مدیریت لاریجانی و یا 1-اذعان به خطا (نه اشتباه زیرا باید اثبات کند که در شفافیت نظر رهبر معظم انقلاب وهن وجود دارد زیرا رهبر انقلاب در مسائل مهم حکومتی هرگز به صورت مبهم و چند پهلو و وهن زا سخن نمی گویند) و2-تأکید بر عدم تکرار خطا ،، کمترین حرکت مأثر می باشد نباید در عملی ساختن آن کوتاهی نمود. به امید پیروزی گام به گام در خنثی سازی توطئه گام به گام عبور از ولایت مطلقه فقیه توسط باند مخوف قدرت . (در ضمن لاریجانی بایدبه صورت رسمی اعلام کند ( نه با واسطه ) که بکار بردن عبارات دریده گو و... اشتباه و توهین به مدافعان واقعی انقلاب ، بوده است )--
۰۵ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:محسن مطلق
سلامبا سخنان مهم رهبری در جمع اساتیدبه روزمبدرود
۰۵ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:محمودشون
بعد از شما هم خواهند بود.............
۰۴ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:رضا فروزش
دانشگاه آزاد ، تونل هزار توی فساد های اقتصادی و رانت خواری های بی شمار که از همه کس وهمه چیز کم کم یک پرونده دارد رو کردن انها برای بعضی نماینده ها گران تمام می شود این ها چاره ای نداشتند تا خود را جیره خوار هاشمی ندانند . این سیاست عین دیانت ما نیست
۰۴ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:سید محمد
امام فرمود :خوزستان دین خود را به اسلا م ادا کرد . چه ربطی داشت؟هیچی لاریجاسبی هم دین خود را به ...ادا کرد !
۰۴ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:بازباران
با سلام و تبریک ایام رجب و تسلیت اعمال تاسف بار مجلس لاریجاسبی! در صورت امکان روی این موضوع مظلوم هم کاری بکنید:طرح دو فوریتی وقف غزه؛ لاریجانیستها کشتی ایرانی عازم غزه را متوقف کردند!
۰۴ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:به علی فریمانی -- جانباز از اصفهان --
علی فریمانی -- به نیابت از جانبازان انقلاب الهی خمینی به خاطر توهین و گستاخی به جانبازی که در راه این انقلاب یک پای خود را از دست داده است و همچنان نیز در راه خمینی جان و آبروی خود را خالصانه آماده فداکاری نموده است ، آنچنان بر دهانت می کوبم که فریاد بزنی غلط کردم به طوری که صدایت در تمام این مرزوبوم بپیچد آنچنان ادبت کنیم که دگر به خود جرأت ندهی پایت را از گلیمت دارز تر کنی -- حریم شما را به خاطر شهید بزرگوار استاد مطهری تا حدی حفظ می کنیم فکر نکن آنقدر حریمت وسیع است که می توانی هر غلط و هرزه گویی را انجام دهی .
۰۴ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:سید حامد
سلام میثم جانانشاالله دانشگاه آزاد را هم خود خدا آزاد خواهد کرد چرا که اگر به امید جلوس کردگان بر صندلی های سبز مجلس بنشینیم مملکت را هم وقف هاشمی و دارودسته اش می کنندیا علی
۰۴ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:مستضعفین
شماره موبایل علی مطهری جهت ارسال پیامک و تماس اعتراض آمیزhttp://mostazafin.pelakfa.com/post-13030.htmlsend to all plz
فایل صوتی کامل فحاشی بیشرمانه علی مطهری و لاطائلات دلخوش http://www.mediafire.com/?zefyybyfz2i
۰۴ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:حسین
از این به بعد علی مطهری مفتخر میشه به این لقب برازندهبچهاین اسم خیلی به او میاد از بس بچه اس
۰۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:احسان
خطاب به "الف"!ببینم! مرد باش راست بگو چی از جاسبی گرفتی که یه جاییت سوخته از این حرفها، ها؟شناخت حق و باطل بین کسی که در مورد دزدی روشنگری می کنه با اونی که از دزدی حمایت می کنه سخت نیست داداش!
۰۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:به علی لاریجانی - جانباز از اصفهان -
شما در مورد ملت ایران چگونه می اندیشدی ، فکر نمود ه ای می توانی در مقابل ملت با بیان مغلطه گونه خود حاشیه امن برای خود درست نمایی ، آیا فکر کرد ه ای ملت همانند خود شما هستند که برایشان مهم نباشد که جایگاه حکم حکومتی ولی فقیه را /ولی فقیهی که سکان دار و مدافع انقلاب الهی خمینی کبیر می باشد/ رابه راحتی به رأی عده ای متکبر و منفعت پرست که تنها خود را می بینند ، گذاشته شود و بعد هم که در مقابل حکم حکومتی ولی فقیه خمینی کبیر و خامنه ای پرچم دار انقلاب خمینی می ایستند و آن را زیر پا می گذارند ککتان هم نمی گزد ،، نه اینگونه نیست برای ملت ما مهم است ، این یک فاجعه بزرگ در جهت شروع نهادینه نمودن چنین خیانت بزرگ به انقلاب الهی می باشد تا در آینده به راحتی بشود با فتنه ای دیگر بساط آن را در زیر سایه تضعیف جایگاه حکومتی ولی وقیه عملی نمایند -- بدانید اگر چنین شروعی را با توبه خود از آن ،، چه به عمد بوده باشد چه به غیر عمد ، پاک ننمایید و در پیشگاه ملت و ولی فقیه از این رفتاری که در ظاهر تنها به موزیگری شباهت دارد ، عذر خواهی و پوزش نمایید ، باید بدانید و تردید نکنید ملت جان برکف و فدایی حسین خون خدا و صاحب عصر روحی لهم الفداء علاوه بر اینکه شما را از مسند مجلس به زیر خواهند کشید از جایگاه نمایندگی مجلس نیز شما را خارج خواهند نمود تا درس عبرتی بشود برای ضربه زنندگان به جایگاه حکومتی ولی فقیه ، پس بترسید از خیانت خود تا هنوز خشم ملت شما را به ذلت نکشانده است از فرصت بسیار اندک استفاده کنید سرنوشت سران فتنه را فقط مربوط به آنها ندانید این دایره بسته نیست .
۰۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:عین صاد میم
سلام داداشخدارو شکر روسر این مملکت یه "آقا" داریم وگرنه با این خواصی که در مجلس و مجمع و... داریم که باید می رفتیم غاز بچرونیم راستی شنیدم طرح رو پس گرفتن . راسته ؟ به هرحال ضایع کاری خودشون رو کردندیاعلی
۰۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:به مدافعان انقلاب خمینی-جانباز از اصفهان
دوستان مدافع واقعی انقلاب-- خطری بزرگ در کمین است این آقای لاریجانی بعید نیست به نیابت از رفسنجانی نقشه ای زیرکانه و حساب شده ای را پیاده نموده باشد که به وسیله عده ای متکبر و منفعت پرست که تنها خود را می بینند ، این نقشه شوم و حتی اشتباه شوم را تشدید نمود -- دوستان مدافع واقعی انقلاب خطری که به واسطه به رای گذاشتن حکم حکومتی ولایت مطلقه فقیه توسط لاریجانی و عده ای نامحرم و حتی نادان اجرایی شد که چه به عمد و چه غیر عمد ، در راستای محدود نمودن اختیارات ولی فقیه صورت گرفته است در موقع حضور لاریجانی در مجالس و یا گرد همایی های مختلف ، سکوت حضار در این مجالس و گرد همایی ها پیامی اثر گذار را در راستای مهم نبودن جایگاه حکومتی ولی فقیه به طور مداوم در سطح کشور و جهان ار سال خواهد نمود و از طرفی قرار داشتن او بر ریاست مجلس مقننه کار اعتراض را مشکل و زبان لاریجانی را با استفاده از اصطلاح ولی فقیه و شأن مجلس دراز می کند پس باید چاره ای اندیشید که قوام و تداوم انقلاب امتداد انقلاب انبیاء در سایه استوار بودن حکم حکومتی و جایگاه ولی فقیه و ولایت مطلقه او بستگی دارد -- دوستان موضوع جدی است باید چاره اندیشی جدی و فوری نمود که گذر زمان راه حل را مشکل می نماید . به امید روزی که کسی در بدنه نظام جرأت چنین مقدمه سازی را برای تضعیف جایگاه ولایت فقیه به خود ندهد که این به دست ملت انقلابی خمینی روح الله عملی خواهد شد.
یک فیلمی هست از چارلی چاپلین در چادر یک مرد گنده بد قیافه و زشتی آنجا توی چادر هست که از شدت گرسنگی چارلی را به شکل مرغ میبیند و سعی در شکار او می کند نمیدانم آن فیلم را دیده اید یا نه اگر دیده باشید مطمئنا همچون من با دیدن علی مطهری بیاد آن مرد گنده گرسنه خواهید افتاد
۰۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:مهدوی
به نام خدابا سلامپیرامون سریال در چشم باد نقد و نکاتی را در وبلاگ پیغام سروش نوشته‌ام که شما را به خواندن آن‌ها دعوت می‌کنم!همچنین پیشاپیش از اینکه بنده را با نظر‌ها، انتقاد‌ها، پیشنهاد‌ها و راهنمایی‌های خود مورد عنایت قرار‌ می‌دهید سپاسگذارم!در رابطه با مجلس هم هی ما می‌گوییم باید حامیان راستین ولایت حسابشان را از اصول گرایان سوا کنند و کو گوش شنوا!یا علی
میثم آقا! چی شد؟!چون مجلس هم بر خلاف شما قانون وضع کرد نمایندگان مجلس هم شدند آدم بده!ببینم شما به چی معتقدین؟!!!!!!!
۰۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:کاظم
طرح احترام همه مسئولین میانی و دولتی به...... و عدم ذکر نام ایشان در هیچ مناظره ای!حاجی منظورت "استوانه" که نبود؟!
۰۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:سید یاسین
سلام نوشته ای از سر درد.....
۰۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:محسن
من خودم از رادیو شنیدم مطهری به کوچک زاده گفت خفه شو پ وف ی و ز
سلامننگ بر نمایندگان جاسبی که نقاب ولایتمداری زدند
۰۳ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:حسین
مرگ بر لاریجانی
۰۲ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:فصل حیرانی
از ماست که بر ماست.موفق باشید.یاحق.
۰۲ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:مهدی خانعلی زاده
سلامکار از کیف گذشته میثم جان. دیگه آقایان باید قطار با خودشون بیارن!یا علی
۰۲ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:بهاره
چرا ما اینقدر بدبختیم داداش میثم؟چرا نماینده هامون اینان؟من که واقعا دپرس شدم دیگه.
۰۲ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:علیرضا
واقعا کاری رو که لاریجانی با نظر رهبری کرد (نظر ولی فقیه رو به رای گذاشت!) کروبی فتنه‌گر نکرد.کروبی در مجلس ششم با وجود اعتراض‌های تند مخالفان، به خاطر نظر رهبر قانون مطبوعات رو از دستور خارج کرد. اما علی آقای ولایتمدار ما....!!! در وبلاگم:مشایی و حجابِ احمدی‌نژاد: لطف خفیة الهی!گرما، مردم، سید حسن و باقی قضایا !
۰۲ تیر ۸۹ ، ۰۴:۱۰ توسط:مجال همت
جز این از ایشان توقعی نبود

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی