مسئولیت و سازندگی

با یادی از درب سوخته خانه تشیع

مسئولیت و سازندگی

با یادی از درب سوخته خانه تشیع

بسم الله الرحمن الرحیم
به یاد دری که سوخت، پهلویی که شکست، سری که شکافت، جگری که آتش گرفت، گلویی که بریده و چادری که از سر کشیده شد. اسم وبلاگ نام یکی از کتب معروف شیخ مظلوم، استاد علی صفایی حائری می‌باشد. یاعلی

آخرین نظرات
پیوندهای روزانه

ریگی را چه طور باید کشت تا دل همه خنک شود؟!

سه شنبه, ۱۸ اسفند ۱۳۸۸، ۰۲:۵۷ ق.ظ

ریگی را چه طور باید کشت تا دل همه خنک شود؟!

این سوالی است که بعد از دستگیری غرور آفرین عبدالمالک ریگی بزرگترین جنایتکار دهه اول قرن 21 ذهن تمام ایرانیان را از همان ابتدای به دام افتادن او قلقلک می داد.

حقیقتا هر جور که فکر می‌کنم نمی‌دانم چه طور می‌شود ریگی و برادرش را کشت تا حداقل دل مادران و خانواده های داغ دیده را شاد کرد.

اول دست و پایش را ببرند، سرش را مته بزنند، سر عبدالحمید را به اجبار بدهند عبدالمالک با چاقوی کند آرام آرام ببرد! واقعا هر جور که فکرش را می‌کنم می بینم هیچ جوری نمی‌شود داغ سینه مادران و پدران زحمت کش سیستان را التیام داد، البته دستگیری عبدالمالک خیلی برای آنان شادی آور بود. خدا را واقعا شکر.

نظر شما چیست؟

موافقین ۰ مخالفین ۰ ۸۸/۱۲/۱۸
میثم تولایی

نظرات  (۶۷)

میگم اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟میدون جنگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
۲۷ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:hastor/torabi
سلامبه نظرم 1 ساعت با کروبی توی یه اتاق بره به بدترین شکل ممکن میمیره.باید مخشو با کاردک از رو زمین بردارن از بس که شیخ براش چرت و پرت میگه
۲۶ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:فدایی رهبری
خدا را شکر به دلیل این روشنگری‌ها.یا علی
اینی که گفتی جواب سوال من بود؟مرسی واقعا قانع شدم....
از خواندن نوشته ها شرمنده شدم! ما شیعه علی (ع) هستیم؟ او قبل از شهادت و در آن شرایط وخیم وصیت نمود که حق ندارید به او غیر از حکم خدا روادارید و حداکثر می توانید یک ضربت به او بزنید. حتی از شیر دادن به او و شرایطش سوال می نمود. ما را چه شده است؟ فکر نمی کنید همین دیدگاهها است که آن افتضاح کهریزک و کوی دانشگاه تهران را پیش می آورد؟ تو را به خدا اگر نمی خواهیم شیعه واقعی باشیم دائما از آن دم نزنیم. این ظلم بزرگی به پیامبر و امامان است!
پس که این طور ...خیلی ترسو و خائنی ...تو به یک کامنت رحم نکردی ... چه طور باور کنیم که امثال تو دست در رأی ما نبرده باشند؟به مادرم زهرا (س) قسم ... دور نیست زمانی که در پیشگاه ملت، شرمسار از کرده هایتان شویدهر چه می خواهی بکن. این کامنت را حذف کن. عوضش کن. تقلب کن. از طرف من برای خودت هورا بکش. اما بدان که روزی تاوانش را خواهی داد.اندکی صبر ... سحر نزدیک استیا حق
آفرین هرجا دیدی نمی تونی جواب بدی کامنت رو پاک کن خوبه یک سوال ساده ازت کردم.....چه طور از حرف من نتیجه گرفتی که کشتن ندا کار ما بوده؟؟توهم توطئه برای شما عادی نیست.
۲۲ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:ضصثضصث
این مطلب موضوعیت چندانی ندارد..
۲۲ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:حسین خداوردی
به عقیده من همین که با موسوی و کروبی در یک سلول باشد برایش کلی شکنجه است، چون کروبی که کاملا با تجاوز آشنایی دارد موسوی هم که در توهم است بدبخت را دیوانه می کنند.
۲۲ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:سیبشصث
بی شعور کثافت.....
خیلی احمقی، آشغال......
همتون دروغگو هستید، دستتون هم با میرحسین و کروبی تو یه کاسه است، فقط مردم را سر کار گذاشتید. اون ها هم بزرگ شده همین نظام اند.سران اصلاحات و به خصوص میرحسین مانند جوش های روی صورت هستند، جزئی از بدن هستند اما هیچ کس دوست ندارد که آنها را داشته باشد، از بدن تغذیه می کنند و بزرگ می شوند اما در آخر در عرض چند روز ازبین می رند و مانند دست یا پا و یا هر چیز دیگری جز ارکان بدن محسوب نمی شوند.
خیلی مطالبتان جذاب است.
سلام به برادر عزیز میثم تولایی،به نظر انسان منطقی می آیید پس حواستان را جمع کنید که به ورطه خطا نیافتید.
هم طراحی وبلاگت خوبه و هم اسمی که روی اون گذاشتی، خواهشا بیشتر در مورد شیخ علی بنویسید.ناگفته از شیخ علی زیاد است، اینکه چه شد محکوم به تنهایی شد...همه را در وبلاگ می گذارم.
علی نگهدارتان.
باید با موسوی و کروبی بندازنشون توی یه زندان خودش شکنجه می شود.
۲۰ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:پرهام
خیلی حقیرید واقعا دلم برا کشورم میشوزه که چنین عقده ای هایی توش هستداداش مثل اینکه نکشیدی؟برو بکش بعد بیا بشین پای کیبورد!"میشوزه"!
۲۰ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:ابوذر منتظرالقائم - وبلاگ پاسداران
بسم الله . من راه حل خوبی سراغ دارم :) نظر به اینکه وی بیش از چهارصد نفر را بشهادت رسانیده ، کل اولیاء دم را حاضر کنند و به هر نفر شرعا اجازه نواختن فقط ده عدد سیلی را بدهند. خود حساب کن از او چیزی می ماند ؟ دل همه هم خنک می شود :) یا حق . ضمنن مطلب ابوطالبت را بازنشر کردم . خودم هم خاطره بدی از او دارم قبل از این ماجراها که هویت او را قبلها برایم روشن کرده بود.
خاک بر سرت خودتم دست کمی از ریگی نداری احمق
موضوع خوبیه ... اما گور بابای ریگی ...حداقل یاد میگیریم چه جوری با شما و ... تلافی کنیم ...زمان نخست وزیری میرحسین و دولت هاشمی به اندازه کافی نقش ریگی را بازی کردید.
خآک بر سرت.بله، واقعا از منطق دوستان خیلی استفاده می کنیم!
به نظر من بهترین مجازات برای ریگی اینه که عکس میرحسین و کروبی منفور رو تو اطاقش بزارین.
۲۰ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:عارفی
سلام برادر میثم تولایی.خیلی وبلاگ جالبی است.خوشحالم که بالاخره وبلاگ زدید.مطالبتان در رسانه ها را می خوانم خیلی جنجال آفرین است، آفرین بر شما سربازان جنگ نرم و آفرین بر سید علی خامنه ای که شماها را تربیت کرد.
دوست عزیز ممنون که جواب دادید.البته ای کاش دلایل خودتون رو هم برای ساده لوح بودن بنده قید میکردید که کجای عبارت بنده اشتباه بوده. اینکه ریگی در کردستان دستگیر شده عین عبارتی است که در اعترافات عبدالحمید برادرش از سیما پخش شد . اینکه اعضای القاعده به ایران گریختند مورد تایید مسئولین نظام قرار گرفته و تعدادی از اونها تحویل سفارت عربستان شدند . حتی پسر بن لادن در ایران در بازداشت خانگی است. اینکه ریگی مخبر بوده باز چیز عجیبی نیست و تو اون منطقه یک چیز متداول هست ... ما هممون هموطنیم . و اون چیزی که باید برای ما اصل باشه عزت و سربلندی کشور و نظام اسلامیمون هست. قطعا شما هم به عنوان یک دانشجوی فرهیخته همچین دغدغه هایی دارید و البته ممکنه در راه رسیدن به مقصود بین ما اختلاف نظر هایی باشه که به قول رهبری عزیز جزو مسائل ثانویه محسوب میشه و بودنش میتونه مایه برکت هم باشه. من بر خلاف شما عزیز فقط از یک منبع (مثل کیهان یا فارس نیوز) اخبارم رو نمیگیرم بلکه همه کانالهای ارتباطی رو میبینم و اونوقت حقیقت رو از دل اون استخراج میکنم و البته پر واضحه که بدلیل بضاعت اندکم گاهی دچار اشتباه خواهم شد.
یکی از اهداف استعمار این بود که مردم ایران رو دو پاره کنه و اونها رو تحت عنوان سبز و ضد سبز به جان هم بیاندازد. دشمن واقعی ما صهیونیسم است.دشمن واقعی بیگانگان غارتگر هستند. من و شما باید سلاح و قلممون به سمت هموطن نشانه نره بلکه به سمت دشمن حقیقی نشانه رود. اگر هم بر اثر یک سو تفاهم این مسئله بوجود آمده ما به عنوان افرادی بصیر باید تا آنجایی که امکان داره جلوی این مسئله بایستیم. فکر نکن من فقط این توصیه رو به شما میکنم ! اون روز با چند تا سبز نما بر سر همین مسئله مباحثه کردم. گفتم :چرا به اخبار بی بی سی و رادیو فردا به عنوان وحی منزل نگاه میکنید ؟ آنها بدنبال منافع من و شما نیستند آنها بدنبال حد اکثر کردن سود و منافع کشورشان هستند ! به شما عزیزان هم به عنوان یک برادر دینی عرض میکنم گاهی دشمن در لباس خودی ظاهر میشود و آنچنان خود رو انقلابی و متدین نشان میدهد که نعوذ بالله گویی از پیامبر مسلمان تر و از علی عادل تر و از حسین انقلابی تر است. اینجا بصیرت نقش اساسی دارد . اما بصیرت در سایه تعصب شکل نمیگیرد بلکه در ضمیری هوشیار و قلبی خاشع و محیطی شفاف بوجود میاید.پی نوشت : بنده خود بیش از همه شما در معرض خطا هستم و مخاطب اصلی این سخن در وهله اول خودم هستم و بعد شما عزیزان.
سگ شاشید تو اون دانشگاهی که تو توش فلسفه می خونی.
چطوره ریگیو بندازیم کهریزک، رادان رو هم بفرستیم سراغش؟
۲۰ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:حسینی بای
میثم جان سلام،‌ به نظر من باید میرحسین و موسوی را همراه با ریگی دار بزنند.
۲۰ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:یاحسین میرحسین
اعوذ به شیطان رجیم از دست شما خونخوارها.خوشحالم که ذات خودت را نشان دادی، پناه می‌بری به شیطان رانده شده؟!
.......................................................تو که جیگرشو نداری اسمتو بنویسی چرا اصفات خودت را در نظرات می‌نویسی؟!
۲۰ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:یک ایرانی
خوشحالم از اینکه با وبلاگت آشنا شدم.ممنون.
با سلام به نویسنده محترم. من هم مثل شما شیعه و ایرانی هستم. به خاطر خدمت در سپاه سلمان و همینطور اقوامی که در ارگانهای امنیتی داریم با پدیده ریگی آشنایی نسبتا خوبی دارم . جدای از جنایاتی که ریگی انجام داد یک نکته ای که مغفول ماند چگونگی سر بر آوردن ریگی و دار و دسته اش بود ! ریگی یک زمان سی دی فروش بود ... بعد در سفری به کردستان توسط وزارت اطلاعات دستگیر شد . بعد از چند ماه با اطلاعاتیها دوست شد. مجددا به زاهدان برگشت و در هنگام حمله آمریکا به افغانستان بعضی از رهبران القاعده رو به ایران منتقل کرد و تحویل اطلاعات داد ! اما بر سر یک مسئله با وزارت اطلاعات درگیر شد و سپس جندالله سر بر آورد و جنگ آغاز شد... ! پس دو احتمال وجود داره 1- ماری در آستین پرورش دادیم و به جانمان افتاد 2- سناریویی بود از جانب سرویسهای بیگانه و دستگاه اطلاعاتی ما بازی خورد ! اگه شما چیز بهتری برداشت کردی در مطرح کردنش مضایقه نکن.این مطالبی که شما نوشتی نیازی به بودن در سپاه سلمان و داشتن اقوام در ارگان‌های امنیتی ندارد بلکه با داشتن یک فامیل در جلسات خاله‌زنکی هم می شد آن ها را پیدا کرد! ساده‌انگاری‌های شما خنده را توام با ناراحتی برایم پدید آورد چرا که از این همه سادگی دلم می‌سوزد.
۲۰ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:سهراب
سلام آقای میثم تولایی, دانشجوی 21 ساله رشته فلسفه و عرفان اسلامی!بقول اون دوستمون که در بالا کامن گذاشتند و گفتند اگه این مطلب رو از روی خشم نوشتید و در واقع قلبا اینگونه نیستید و نمی اندیشید که این مطلب رو جدی نگیر. ولی اگر براساس باورهات نوشتی خواستم مطلبکی رو به عنوان یک هموطن و برادر کوچکتر خدمتتون عرض کنم.دوست عزیز، انتشار چنین مطالبی که مصداق بارز تبلیغ خشونت هست اخلاقا و در بسیاری از کشور ها قانون، جرم محسوب می شود. در دینی که به قاتلی که عمدا مرتکب قتل شده، وقتی خدا حتی سفارش به گذشت می کند شما که بنده ی او هستی روا نیست کاسه داغتر از آش گردی. ای کاش کمی با تامل تر می نگاشتی، و به جای ارائه یک فرهنگ متوحش و بربرمابانه، ارائه گر رفتاری سازنده و فرهیخته می بودی. خواهش می کنم کمی بیشتر تقوا پیشه کنید و به اصلاح افکار سادیستی خود بپردازید که اندیشه ام از آن است که چهارصباحی دیگر، نسلی جاهل و خشونت طلب از خود به یادگار گذاری، که چون تویی اسباب شرمندگی و سرافکندگی برای هم کیشان و هموطنانت باشند.و سر آخر، دل از نفرت تهی کن و بخت عاشق شدن مهیا، که عشق تلطیف کننده و تیمار دهنده ی دل های بیمار است.
تو بچه ۲۱ ساله دانشجوی فلسفه و عرفان تهرانی و ناز و نعمت بزرگ شده و خبر نگار با این افکار بیمار گونه چه فرقی‌ داری با ریگی بی‌ سواد و بزرگ شده تو فقر و وحشیگریهایی که کرد؟؟ یک نگاه تو آینه به خودت بنداز یکی‌ هم به اون.یک نگاه به نوشته خودت بنداز یکی‌ هم به کارهایی که او کرد.شرم بر من اگر ایرانی‌ هستم و تو هم هم وطن من.
۲۰ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:حسینی بای
میثم عزیزآقا فرمودند رویش‌ها دوبرابر ریزش هاست. یا علی مدد
عاقل به کنار آب تا پل میجست، دیوانه پا برهنه از آب گذشتشما اینقدر بی سوادی که حتی یک جستجوی ساده ار اینترنت نکردی تا متن درست شعری را که در بالای وبلاگتون گذاشتین پیدا کردین دیگه خبرنگاری پیشکشتون.عزت عالی زیاد سرکارممنون دوست نکته سنجم،‌ این بیت شعر را از کتاب"برف"عطاالله مهاجرانی برداشته‌ام،‌ عزیزم برو تو کوچتون بازی کن!خب؟
۱۹ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:یک ایرانی
والا پیغمبر هم اینگونه با کفار عمل نکرد!از شکنجه و آزار لذت بهت دست میده؟سادیست داری؟مگه قراره مثل ریگی باشیم؟
۱۹ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:یک هم وطن
این ادبیات چه فرقی با ادبیات آقای ریگی و دار و دسته اش دارد؟همیشه به این بیاندیشید که چگونه یک دزد دزد می شود؟ مجازات کردن دزد درمان دزدی نیست. ریشه ها را باید درمان کرد و به یاد داشته باشید خون همیشه خون خواهد آورد. در پناهش
۱۹ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:کامنت گذار
یه مشت سادیست حرومزاده اید شما، کثافتهای نکبتادب مرد به زدولت اوست.
ای پست فاشیست اگر ریگی احمق 50 نفر کشت. شماهای پست خونخوار هزاران هزار مادر را داغدار کرد! کمر بسیاری پدران را شکست و خانوارهای فراوانی را آواره کرد! ریگی تایید شده نیست اما بی سواد جانی بخوان که که بدانی امثال ریگی خروجی چه نوع بر خوردی با سنی مذهب های بلوچ هستند! چه می شود که تروریستی به نام ریگی تولید میشود؟! محض اطلاع ای سفیه نادان!جند الله را خود آن شما علم کردید و تشکیل دادید! اما برای خودتان سر خر شد! دستگیری ریگی کار حیدر مصلحی بی سواد تر از تو نبود که غرور آفرین باشد! معامله پر سودی بود که با برادران آمریکایی انجام شد! گویا دست اما زمان هم از آستین آمریکا در آمده! در مورد ندا هم خیال کردید با ساختن آن فیلم احمقانه کسی فریب خورد؟ فقط سوژه تر شدید! به خدا و رسول بر حقش قسم که بساط ظلمتان برچیده می شود! انشاالله که این طور شود و موسوی و خاتمی و کروبی برای همیشه بساطشان از این نظام جمع شود.
۱۹ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:dr.ebrahim safavi
سلام آقا مهدی(در پاسخ به نظر مهدی)آقا بچه مسلمون که دهنشو به فحش و ناروا باز نمی کنه بزار این از خدا بی خبرا هرچی دوست دارن بگن نه قرآن خدا غلط می شه نه چیزی از من و تو کم می شه چرا الکی دهنتو نجس می کنی به اینا فحش می دی . انشاا... آنچه که حق هست برای این شرور ریگی اتفاق می افته . یا حق
واقعن که این پست و این کامنتها مایه تعجب و خجالته ملتی که خون ریزی و شکنجه برایشان رویا شده خدا میدونه اگر شرایطش مهیا بود از درون این افرادی که برای مادران داغدار دلسوزی میکنند چند تا ریگی بیرون می آمد البته که خدا جای حق نشسته و حساب کار دستش است والا به خر هم دو تا شاخ تیز میداد
ببین! اگه میخوای بهترین روش رو بدونی از میرحسین و کروبی بپرس! اون‌ها تو این روشها همیشه آپدیته!
۱۹ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:حیدری
آقای میثم تولائی اگر موارد مکتوب شده شما فقط یک احساس در زمان خشم باشد خوب شاید کمتر جای نگرانی باشد اما با توجه به رشته تحصیلی ادعائیتان و با توجه به اینکه ظاهرا اصرار بر این دارید که این مطالب از منویات قلبیتان است توصیه حقیر به عنوان یک پزشک این است که حداقل به یک روانشناس مراجعه و مشاوره بفرمائید تا درمان شما زودتر شروع شود.
به نظرم باید میرحسین را هم اینگونه مجازات کرد.
۱۹ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:داریه وهوش
باید از موسوی و کروبی برای شکنجه ریگی کمک بگیریم چون این افراد برای تجاوز و شکنجه پرونده‌های خوبی دارند.
آخه تو که فلسفه و عرفان اسلامی میخونی‌ (مثلاً) حتا علی‌ هم گفت به قاتلش یه ضربه بزنن...درست رو خوب یاد نگرفتی‌.
در ضمن توصیه میکنم به یک روانشناس مراجعه کنید.وقت بگیرید با هم برویم!
شیعه کوچولونظرت را قبول ندارم.
با کشتن این افراد چیزی حاصل نمیشود، باید علت را جستجو کرد که چرا چنین افرادی در چنین مناطقی رشد میکنند، در رژیمی که در روز روشن با اسلحه شهروند میکشد از این افراد در مناطق محروم چه انتظاری دارید؟؟!!! کشتن کشتن است چه در تهران باشد چه در سیستان. اگر با کشتن این فرد دل مادرانی خنک میشود ، در کنار ان ریگی های دیگری رشد میکنند، و این دور دایره وار ادامه دارد.....
جانم چه فیلسوف و عارف نازنینیاس اس های نازی و استخبارات عراق به گردش هم نمی رسند
۱۹ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:علیرضا
تو هم کم از ریگی نیستی. ذهنیتت نشون میده اگه چاقو و اسلحه تو دستت باشه چه بلایی سر مردم میاری. جانی پست!
۱۹ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:متاسفم برات کوچولو
پاسخایی که میدی بسیار بچه گانه تر از این حرفاست که برای تو وقت گذشت .
۱۹ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:علیرضا
چانی پست کمتر از ریگی!
داغ سینه مادرانی که فرزندانشان در خیابان های تهران کشته شده اند یا در دانشگاه چگومه التیام پیدا میکند؟ چرا موسوی و کروبی را نمی‌گیرند و مجازات نمی‌کنند؟
واقعا لازمه با گفتن این اراجیف وحشیگیری هاتون رو بیش از پیش نشون بدین؟تو دادگاههای کشورهایی که شما اونها رو نجس و کافر می دونید به یک جانی هم این وحشی بازیها رو روا ندارن....قول می دی اگه قاتل ندا آقا سلطان هم دستگیر!!! بشه همین کارو باهاش بکنین؟؟؟؟دیگه معلوم شد که خودتان ندای بدبخت را کشتید، اگه دوست دارید می‌توانیم همین کار را با شما هم که قاتل آقا سلطان هستید انجام بدیم.
شرم آوره شرم بر تو و امثال تو
من میگیم موسوی و کروبی رو هم که بگیرند و بدند خر کونش بذاره.
خاک بر سرت فقط همین
۱۷ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:شیعه کوچولو
به حامد خان یوسفی ضد فاشیسم !!!ای نجس العین .تو کجا بودی وقتی که این برادر حرامزاده ات ریگی . مومنین شیعه را به فجیعترین وضع به رگبار می بست و یا سر آنان را می برید و ........... ؟!جدا" که حرامزادگان برادران معنوی هم هستند و البته بدان که آن برادر مادر بخطای تو دستگیر شده و بعدا" به دوزخ روانه خواهدشد و انشا’ الله تو هم بزودی به همین مسیر . طی طریق خواهی کرد !!!قرآن : باید دست و پای افراد باغی ( طغیان گر ) را برید و بر داری آویزان نمود ( تا مایه عبرت سایر هم نژادان حرامزاده و هم خون آنان گردد) !!!
۱۵ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:مطهره
وَلاَ یَجْرِمَنَّکُمْ شَنَآنُ قَوْمٍ عَلَى أَلاَّ تَعْدِلُواْ اعْدِلُواْ هُوَ أَقْرَبُ لِلتَّقْوَى وَاتَّقُواْ اللّهَ إِنَّ اللّهَ خَبِیرٌ بِمَا تَعْمَلُونَ
۱۴ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:بهاره احمدی
با مهدی اسلامی موافقم
۱۳ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:حامد یوسفی
با خواندن بعضی پستهای وبلاگت مو به تنم راست شد. از شدت ترس. دیدم چه ظرفیتی بالایی برای جنایتکاری در پشت واژگانت خفته است. این پستت را کپی کرده ام و شاید به زودی درباره اش یک مقاله بنویسم. بهت پیشنهاد میکنم تاریخ فاشیسم آلمان و ایتالیا را بیشتر بخوانی. خصوصا کتابهایی که تحلیل میکند چه طور آدمهای فرهیخته و کتابخوان در این جریان مشارکت داشتند. شبح فاشیسم بر فراز ایران چرخ میزند. وبلاگ تو نمونه خوبی است. موفق نباشی انشاالله.اما من آرزو می کنم هر دویمان در صراط مستقیم مورد پسند خداوند قرار بگیریم.
در مورد ریگی من یه نظری دارم از یخ خشک استفاده کنیم و دستاشو جدا کنیم با این روش اصلا احساس نمیکنه ولی بعد از چند ساعت اون وقت بهتون تاثیرو میکم خون ریزی نداره ولی درد فراوان داره بعد هم یکی از کلیه هاشو در میاریم سیخ میکنیم میدیم خودش بخوره تازه بعد باقی اعضا شو جدا می کنیم جای زخمشو با میله داغ میکنیم تا خون نیاد بعد یه جر ثقیل میاریم هی از گردن آویزونش میکنیم بعد ولش میکنیم چون نه دست داره نه پا با باسن میخوره زمین یه 10 .15 باری اینکارو میکنیم بعدویروس کزاز به بدنش تزریق مینکیم تا از درد اینقدر فریاد بزنه تا فکش بشکنه در نهایت قلبشو زنده زنده از بدنش در بیارن (تز خوبیه نه؟)
۱۱ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:محمد مهدی اسلامی
آنچه اسلام می گوید، قصاص است اما نه حق مثله کردن داریم و نه حق زجرکش کردن... قرار نیست همه دردها در این دنیا التیام یابد
۱۰ اسفند ۸۸ ، ۰۳:۱۲ توسط:مهدی خانعلی‌زاده
سلامبه نظر من بهترین مجازات برای ریگی که باعث میشه بیشترین عذاب رو بکشه، اینه که دو ساعت تو و اون رو توی یه اتاق محبوس کنن. مطمئن باش خودش "زجرکش" میشه!!یا علی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی